O Nas

Tłumaczenia | Kursy dla firm | Eventy językoweAnna Chabier

Trener i doradca językowy oraz Właściciel

Niestrudzona trenerka łamania języka i chodzący spell check. Lubi wiatraki i tulipany, ale od ciętych kwiatów woli stertę tłumaczeń na biurku. Niderlandzkim zajmuje się od “jak się masz” aż po budowę anatomiczną człowieka. Poszerza swoje językowe horyzonty all day long en toute la nuit. Mówi, że to fajne. Znajdziecie ją w Centrum Języków Obcych Filos Logos, którego jest właścicielką.

Krzysztof Wieczorek

Project Manager

Fan języka oraz kultury brytyjskiej, który zamiast herbaty wybiera mocną kawę, a od The Beatles woli Eminema. Lista nowych słówek, które opanował w ostatnim czasie, jest dłuższa niż Tamiza, a jego słynny notes z listą “to do” zawsze gotowy jest, by przyjąć kolejne wyzwanie. Legal English uwielbia niemal tak samo, jak szybkie samochody. W organizacji kursów językowych w Polsce i Holandii czuje się pewnie jak kierowca rajdowy na torze, a zmienianie chaosu w uporządkowane grafiki zajęć to dla niego piece of cake. Podsumowując — Krzysiek jest as busy as a bee, ale lubi taki stan rzeczy.

Olga Martyniuk

Trener języka angielskiego i niderlandzkiego

Pochodzi z Polski, jednak to Holandia skradła jej serce. Z zamiłowania nauczycielka. Godzinami może tworzyć nowe materiały do zajęć – tropić odpowiednie tematy, wycinać, kleić. Jest konkretna, jak mówi, że nauczy, to nauczy. Prowadzi lekcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Lubi wygłupy na zajęciach, ale do nauki podchodzi śmiertelnie poważnie. W wolnym czasie śpiewa i wykonuje indyjskie tatuaże henną. Czeka na Was w Filos Logos w holenderskim Utrechcie.PARTNERZY