Centrum języków obcych Filos Logos

powstało z miłości do języków!

Celem Filos Logos jest dzielenie się z innymi wiedzą, którą mamy i znajomością języków obcych, ich nauka oraz możliwość porozumiewania się z drugą osobą.

Naszą pasją są języki obce i korzyści, jakie płyną z ich znajomości.

Zaufało nam już wielu klientów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy!

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, Filos Logos może osiągać cele, jakie sobie wyznaczyło. Prowadzimy zajęcia z języka niderlandzkiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego na wszystkich poziomach.

Staramy się odpowiadać na stale rosnące zapotrzebowanie rynku na  naukę nowych języków: europejskich i pozaeuropejskich. Już teraz, na specjalne życzenie klienta możemy stworzyć kurs, który będzie odpowiadał jego potrzebom. Realizujemy zasadę SOS dla Twoich potrzeb językowych – powiedz czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Dołącz do nas i poznaj profesjonalistów!

Kursy językowe

Prowadzimy zajęcia nowatorską metodą, przynoszącą wiele korzyści. Możesz oczywiście wybrać sposób nauczania, który odpowiada Ci najbardziej. Proponujemy zajęcia przez internet (nauka online), abyś uczył się skutecznie i systematycznie.

Pozwala to również oszczędzić czas i pieniądze na dojazd na kursy stacjonarne. W praktyce, korzystając z tej metody, możesz uczyć się z każdego miejsca na świecie, ciągle pozostając w kontakcie z lektorem!

W ofercie mamy bogatą gamę kursów stacjonarnych, zajęcia w grupach z dojazdem lektora, kursy dla dorosłych i dzieci.

Uczymy i pomagamy obcokrajowcom – w nauce języka polskiego oraz trudnej przeprawie z urzędami i instytucjami.

Filos Logos dla biznesu

Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów językowych dla ich pracowników oraz kursy specjalistyczne: medyczne, prawnicze, techniczne, finansowe.

Tłumaczenia i pomoc językowa

Od lat tłumaczymy i wspieramy osoby potrzebujące szybkiej i profesjonalnej pomocy językowej. Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów medycznych (w tym weterynaryjnych), technicznych, prawniczych i finansowych.

Służymy pomocą Polakom potrzebującym rady i wsparcia za granicą oraz obcokrajowcom próbującym się odnaleźć w polskiej rzeczywistości. Pośredniczymy w kontakcie z zagranicznymi urzędami i instytucjami, wspieramy przy zawieraniu umów i transakcji.

Pomagamy obcokrajowcom odwiedzającym Polskę – organizujemy wyjazdy, szkolenia, wspieramy w kontakcie z urzędami.

Sprawdź naszą ofertę, aby dowiedzieć się więcej. Język obcy jest w Twoim zasięgu!

Zespół

Anna Chabier
Anna ChabierTrener i doradca językowy
Niestrudzona trenerka łamania języka i chodzący spell check. Lubi wiatraki i tulipany, ale od ciętych kwiatów woli stertę tłumaczeń na biurku. Niderlandzkim zajmuje się od “jak się masz” aż po budowę anatomiczną człowieka. Poszerza swoje językowe horyzonty all day long en toute la nuit. Mówi, że to fajne.
Znajdziecie ją w Centrum Języków Obcych Filos Logos, którego jest właścicielką.
Olga Martyniuk
Olga MartyniukTrener języka angielskiego i niderlandzkiego
Pochodzi z Polski, jednak to Holandia skradła jej serce. Z zamiłowania nauczycielka. Godzinami może tworzyć nowe materiały do zajęć – tropić odpowiednie tematy, wycinać, kleić. Jest konkretna, jak mówi, że nauczy, to nauczy. Prowadzi lekcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Lubi wygłupy na zajęciach, ale do nauki podchodzi śmiertelnie poważnie. W wolnym czasie śpiewa i wykonuje indyjskie tatuaże henną.
Czeka na Was w Filos Logos w holenderskim Utrechcie.
0
obsługiwane języki
0
współpracujących lingwistów
0
spraw rozwiązanych lingwistycznie

Zaufali nam

Partnerzy