KURSY ONLINEZły dzień w pracy? Ochlapał Cię samochód? Masz już dosyć tego dnia? Chcesz tylko wrócić do domu i usiąść wygodnie w fotelu?
Proszę bardzo! Zrób sobie dobrą herbatę, poproś lektora o miły temat zajęć i zrelaksuj się, jednocześnie ćwicząc język obcy.

Jak wygląda kurs online w Filos Logos?

Liczebność osób na zajęciach
Zajęcia odbywają się indywidualnie z lektorem, bądź w niewielkich grupach 2-3 osobowych.

Czas i częstotliwość zajęć
Zajęcia dopasowywane są do potrzeb kursanta. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, a liczba zajęć w tygodniu ustalana jest indywidualnie. Kursanci wykupujący dłuższe kursy mają możliwość elastycznego dostosowywania planu zajęć do swojego kalendarza.

Materiały do nauki
Naukę wspierają interaktywne materiały przesyłane przez lektora, jednak w zależności od preferencji kursanta, zajęcia mogą być prowadzone w oparciu o taki sam podręcznik, jak kursy stacjonarne.

Ćwiczone kompetencje językowe
Dodatkowo nasze kursy online dedykowane są osobom, których głównym celem w trakcie nauki języka obcego jest opanowanie umiejętności komunikacyjnych w danym języku – nasze lekcje ukierunkowane są na ćwiczenie mówienia, poprawnej wymowy oraz rozumienia ze słuchu. Niewielkie grupy, bądź zajęcia indywidualne sprzyjają zarówno ćwiczeniu tych sprawności, jak i doboru treści zajęć – konkretnej kwestii, nad którą akurat kursant chciałby popracować.

Jakie języki oferujemy?
Dajemy Państwu możliwość nauki przede wszystkim języka niderlandzkiego, angielskiego, niemieckiego oraz polskiego dla obcokrajowców, na wszystkich poziomach zaawansowania, w zaciszu własnego mieszkania lub biura. Oferujemy także zajęcia z języka francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego, a dla zainteresowanych z języka szwedzkiego i norweskiego, a także innych języków.
Wymagania systemowe

Aby uczyć się języka obcego online powinieneś mieć:

  • komputer stacjonarny, laptop, tablet lub smartphone z dostępem do internetu – wystarczy połączenie 256kb/s,
  • słuchawki z mikrofonem lub wbudowane w urządzenie głośniki i mikrofon
  • zainstalowany wybrany darmowy komunikator internetowy.

Komunikatory pobrać można z oficjalnej strony ich producenta.
Jak wygląda kurs online w Filos Logos?

Czym różni się nauka online w Filos Logos od nauki w innych szkołach?

Zajęcia prowadzone metodą e-learningową w Filos Logos znacznie różnią się od zajęć tego typu w innych szkołach językowych. Kursant zamiast dostępu do platformy e-learningowej, na której musi radzić sobie sam, otrzymuje zajęcia z lektorem! Nasze zajęcia prowadzone są przez lektora, który motywuje, poprawia błędy oraz wymowę, sprawdza wiedzę oraz dopasowuje tematy zajęć do aktualnych potrzeb Kursanta.

Co więcej, ponieważ mamy świadomość, że dobry kontakt z lektorem to połowa sukcesu w nauce języka obcego, dajemy Państwu możliwość wyboru lektora oraz nauki równocześnie u dwóch lektorów.
SOS dla Twoich potrzeb lingwistycznych

Zajęcia trwają z reguły 45-60 minut i odbywają się 1-3 razy w tygodniu. Jednak intensywność kursu zależy od potrzeb i dostępności klienta. Częste i stosunkowo niedługie spotkania gwarantują 3 bardzo ważne korzyści:

  • skuteczną naukę
  • oszczędność czasu
  • systematyczność

W skrócie SOS.

Filos Logos to SOS dla Twoich potrzeb językowych!

Nauka języka przez komunikator internetowy daje nowe możliwości i działa szybciej niż tradycyjne kursy językowe. Dzieje się tak, ponieważ formuła zajęć nie przewiduje używania kamery (chociaż na życzenie kursanta jest to możliwe), co sprawia, że kursant skupia się na mówieniu i słuchaniu. Kursant poznaje język szybciej, również dlatego, że materiał na zajęciach jest dostosowywany do jego bieżących potrzeb, więc zajęcia skupiają się na aspektach językowych sprawiających mu trudności. Postępy są na bieżąco monitorowane przez lektora.KORZYŚCI:

NIE TRACISZ CZASU
NA DOJAZD DO SZKOŁY

UCZYSZ SIĘ W DOMU LUB INNYM MIEJSCU,
W KTÓRYM JESTEŚ I MASZ DOSTĘP DO KOMPUTERA, LAPTOPA LUB TABLETU Z DOSTĘPEM DO INTERNETU

INDYWIDUALNY
TRYB NAUCZANIA

INTERAKCJA Z NAUCZYCIELEM JAK NA TRADYCYJNYCH ZAJĘCIACH DZIĘKI MOŻLIWOŚCI PROWADZENIA NOTATEK NA WSPÓLNEJ „TABLICY”, ALE Z WIĘKSZYM NACISKIEM NA MÓWIENIE I SŁUCHANIE

MOŻLIWOŚĆ UCZENIA SIĘ JĘZYKÓW, JAKICH NIE PROWADZĄ LOKALNE SZKOŁY JĘZYKOWE

MOŻLIWOŚĆ NAUKI W NIEWIELKICH GRUPACH, CO OGRANICZA KOSZTY NAUKI, ALE NIE ZMNIEJSZA EFEKTYWNOŚCI

NIE MOKNIESZ
W DRODZE NA ZAJĘCIA 🙂

ZAINTERESOWANY?

Zapraszamy do kontaktu! nauka@filoslogos.pl