Konsultacje


Dostałeś pismo w obcym języku i nie wiesz, czego dotyczy albo co z nim dalej zrobić?
Pracujesz za granicą i masz problem z porozumieniem się ze swoim pracodawcą lub współlokatorem?
Masz trudności ze zrozumieniem konkretnego problemu gramatycznego albo chcesz zrobić powtórkę do zbliżającego się testu? Twoje dziecko musi nadrobić zaległości w szkole?
Chciałbyś napisać CV w języku obcym, ale nie wiesz, jak?
A może po prostu zabrakło Ci jakiegoś słówka w obcym języku, albo masz wątpliwości, czy napisany przez Ciebie mail jest poprawny, ale nie chcesz zgłaszać się do biura tłumaczeń, bojąc się długich procedur oraz wysokich kosztów?
W każdej z tych sytuacji z pomocą przyjdzie Ci Centrum Języków Obcych Filos Logos!
Nasza wykwalifikowana kadra udzieli Ci porady językowej przez telefon, Skype lub e-mail, z dowolnego języka!
Jeśli Twoja firma prowadzi rekrutację na stanowisko, w którym wymagana jest znajomość języka obcego, ale nikt w firmie go nie zna, zadzwoń do nas! Nasz lingwista zweryfikuje telefonicznie znajomość języka Twojego przyszłego pracownika!
Filos Logos specjalizuje się w rozwiązywaniu różnorodnych problemów językowych. Jeśli zatem masz nietypowe zlecenie, nie zwlekaj, lingwiści FL czekają na nowe wyzwania!
Napisz do nas z opisem problemu oraz preferowanego terminu konsultacji na adres: office@filoslogos.pl albo po prostu do nas zadzwoń!

Wszyscy wiemy, że sprawy urzędowe mogą być trudne do uregulowania nawet dla mieszkańca danego kraju. A co, jeśli się jest obcokrajowcem?
Centrum Języków Obcych Filos Logos przychodzi z pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych ze sprawami urzędowymi. Jeśli chcesz zameldować się w Polsce, założyć tutaj firmę, zarejestrować auto, bądź rozliczyć się z podatku, lingwista Filos Logos pomoże Ci wypełnić odpowiednie formularze, albo może towarzyszyć Ci w urzędzie.
Osoby potrzebujące pomocy w skomplikowanych procedurach zagranicznej biurokracji zapraszamy do kontaktu office@filoslogos.pl .