KURSY TRADYCYJNEOferujemy Państwu atrakcyjne kursy grupowe oraz indywidualne, na wszystkich poziomach zaawansowania, prowadzone przez wyspecjalizowanych lektorów z doświadczeniem. Posiadamy szeroką gamę kursów, w której każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli nie – jesteśmy do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt, przygotujemy nowy kurs, bo nauka języków obcych to nasza specjalność, a poszerzanie horyzontów to nasza pasja.
W Filos Logos mają Państwo możliwość dostosowania formuły kursu do Państwa preferencji.
W ofercie mamy między innymi:


Kursy językowe indywidualne

Przeznaczone są dla osób, które cenią sobie spokój, indywidualne podejście lektora do kursanta i chcą szybko nauczyć się wybranego języka obcego.

Oferujemy Państwu zarówno zajęcia w salach zajęciowych Centrum Języków Obcych Filos Logos, jak i kursy z dojazdem we wskazane przez klienta miejsce.
Kursy językowe grupowe

Organizujemy grupy dla klientów indywidualnych na terenie Holandii, liczące 8-12 kursantów. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele i są prowadzone przez polskiego nauczyciela. Jeden kurs trwa 21 lub 24 godziny (w zależności od liczby osób w grupie, przy grupie od 8 osób kurs trwa 24 godziny), zaplanowane na 7-8 tygodni zajęć.

W Polsce nie prowadzimy naborów na kursy, jednak dysponujemy zespołem lektorów z kwalifikacjami do prowadzenia zajęć grupowych. Takie rozwiązanie jest idealne dla firm, osób indywidualnych lub grup znajomych, potrzebujących wykwalifikowanych nauczycieli.

W związku z nowymi możliwościami na rynku europejskim coraz więcej osób podnosi swoje kwalifikacje, rozwijając umiejętności językowe. Osoby biegle posługujące się językiem obcym mają nie tylko możliwość poszerzania horyzontów poprzez lekturę zagranicznych pism czy oglądanie ciekawych programów w innych językach, ale również większe szanse na zdobycie atrakcyjniejszej pracy.
Kursy w Centrum Języków Obcych Filos Logos dają okazję do szybkiej, dogodnej i, co najważniejsze, efektywnej nauki języka obcego.ZAJMUJEMY SIĘ NAUCZANIEM JĘZYKA:

FRANCUSKIEGO

ANGIELSKIEGO

HISZPAŃSKIEGO

NIEMIECKIEGO

NIDERLANDZKIEGO

JAK RÓWNIEŻ POZOSTAŁYCH JĘZYKÓW OBCYCH

Osoby chętne do nauki, firmy lub instytucje zainteresowane szkoleniami bądź oferujące dofinansowanie do nauki języka obcego swoim pracownikom, zapraszamy do kontaktu pod adresem nauka@filoslogos.pl Jesteśmy tu po to, żeby doradzić, który kurs będzie dla Państwa najdogodniejszy i będzie w największym stopniu spełniał Państwa wymagania.