Najmłodsi najszybciej przyswajają wiedzę. Większość z nich nie ma problemów z nauką więcej niż jednego języka na raz, potrzebuje jedynie dobrego pedagoga. Co więcej, powiązania między językami, zbliżona gramatyka rodzin językowych i podobne słownictwo ułatwiają szybszą i efektywniejszą naukę dwóch języków obcych równolegle.

Kursy dla dzieci

Tak, jak z miłością podchodzimy do języków obcych, tak też ich uczymy – w szczególności tych, którzy tej miłości potrzebują najwięcej – Państwa pociech.

Najpopularniejszym językiem obcym wśród najmłodszych jest język angielski. Dlatego też przygotowaliśmy szeroką gamę kursów uczących, jak porozumiewać się w języku Szekspira, zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci starszych.

Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy autorskie kursy językowe bazujące na grze i zabawie językiem. Najważniejsze jest to, aby nie zniechęcić dzieci do nauki. Dlatego też nasza kadra wykorzystuje do nauki interaktywne gry, piosenki i zabawy indywidualne oraz grupowe.

 

Kursy dla młodzieży

Dla młodzieży przygotowaliśmy szereg kursów w ramach programu – FL teens – pomagających w przyswajaniu języka obcego, wspomagających naukę oraz przygotowujących do zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów.

  • kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych
  • kursy przygotowujące do egzaminów na studia lingwistyczne
  • kursy przygotowujące do egzaminów w celu uzyskania certyfikatów znajomości języka obcego

Oferta

Każdy z kursów może być prowadzony indywidualnie, grupowo lub też online, za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Ostatnia forma jest szczególnie polecana młodzieży, gdyż godziny odbywania się kursu można dostosować do pory rozpoczęcia lub zakończenia zajęć kursanta, co znacznie ułatwia rozplanowanie indywidualnego kalendarza każdego z uczestników (więcej o zajęciach online przeczytają Państwa w zakładce Kursy Online). Jest to forma korzystna również dla rodziców, którzy nie muszą dowozić dzieci na zajęcia i tracić czasu na dojazdy.

Języki obce w ofercie

W ofercie znajdą państwo kursy z języka angielskiego, niderlandzkiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Na życzenie klienta możemy przygotować także kursy z innych języków europejskich (szwedzkiego, norweskiego i innych) oraz języków pozaeuropejskich.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich pociech na kurs językowy oraz młodzież zainteresowaną nauką języka obcego zachęcamy do kontaktu: nauka@filoslogos.pl