W Filos Logos mają Państwo możliwość dostosowania formuły kursu do Państwa preferencji. W ofercie mamy między innymi:

Kursy językowe indywidualne

Przeznaczone są dla osób, które cenią sobie spokój i chcą szybko nauczyć się wybranego języka obcego. Oferujemy Państwu zarówno zajęcia w salach zajęciowych Centrum Języków Obcych Filos Logos, jak i kursy z dojazdem we wskazane przez klienta miejsce.

 

Kursy online

Alternatywą umożliwiającą oszczędność czasu i wspomagającą naukę mówienia są kursy online – prowadzone przez komunikator internetowy. Kurs może być prowadzony w oparciu o taki sam podręcznik, jak kursy stacjonarne, jednak kursant ma możliwość dogodnego wyboru terminu zajęć oraz dostosowywania programu nauki do bieżących potrzeb.

 

Kursy specjalistyczne

Z myślą o potrzebach kursantów przygotowaliśmy także bogatą ofertę kursów specjalistycznych: prawniczych, medycznych (w tym weterynaryjnych), technicznych, finansowych, inżynieryjnych i innych, a ponadto kursów tematycznych przygotowujących do pracy za granicą.

 

Kursy grupowe

By zminimalizować koszt zajęć oraz bawić się nauką języka obcego w grupie, oddajemy do Państwa dyspozycji kursy grupowe. Uważamy jednak, że nauka jest najefektywniejsza gdy grupy są stosunkowo niewielkie. Dlatego też umożliwiamy Państwu wybór spośród jednej z 3 opcji zajęć grupowych:

  • grupa VIP- 2-3 osoby
  • grupa ELITE- 4-5 osób
  • grupa STANDARD- 6-12 osób

 

Języki obce w ofercie

W ofercie znajdą Państwo kursy z języka angielskiego, niderlandzkiego, niemieckiego, polskiego dla obcokrajowców, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, szwedzkiego, norweskiego oraz innych języków obcych.