Zły dzień w pracy? Ochlapał Cię samochód? Masz już dosyć tego dnia? Chcesz tylko wrócić do domu i usiąść wygodnie w fotelu? Proszę bardzo! Zrób sobie dobrą herbatę, poproś lektora o miły temat zajęć i zrelaksuj się, jednocześnie ćwicząc język obcy.

Filos Logos jest dla Ciebie.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty zajęć online, podczas których lektor prowadzi zajęcia za pośrednictwem darmowego komunikatora Skype. Naukę wspierają interaktywne materiały przesyłane przez lektora, realizowany jest program podręcznikowy z zachowaniem równowagi pomiędzy teorią a konwersacją. Nauka może nie różnić się programem od standardowych zajęć w grupie, jednak niewątpliwą zaletą tych kursów jest to, że treść zajęć może być dostosowywana do bieżących potrzeb kursanta. Są to zajęcia indywidualne lub 2-osobowe, ich termin można ustalić dowolnie, w dogodnym dla kursanta czasie, odbywają się one bez wychodzenia z domu.

Nie marnuj czasu na stanie w korkach.

Metoda e-learningowa zyskuje coraz więcej zwolenników, bo oprócz efektywnej nauki, pozwala także na zaoszczędzenie cennego czasu. Można uczyć się z każdego miejsca, w którym znajduje się komputer z dostępem do internetu.

Ten sposób nauki jest doskonałą alternatywą dla wszystkich osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na dojeżdżanie na zajęcia.

Dajemy Państwu możliwość nauki przede wszystkim języka niderlandzkiego, angielskiego, niemieckiego oraz polskiego dla obcokrajowców, na wszystkich poziomach zaawansowania, w zaciszu własnego mieszkania lub biura (na przykład w przerwie na lunch). Oferujemy także zajęcia z języka francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego, a dla zainteresowanych z języka szwedzkiego i norweskiego, a także innych języków.

Zajęcia dopasowywane są do potrzeb kursanta. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 min., a ilość zajęć w tygodniu ustalana jest indywidualnie. Kursanci wykupujący dłuższe kursy mają możliwość elastycznego dostosowywania planu zajęć do swojego kalendarza.

Korzyści:

  • nie tracisz czasu na dojazd do szkoły
  • uczysz się w domu lub innym miejscu, w którym jesteś i masz dostęp do komputera, laptopa lub tabletu z dostępem do internetu
  • indywidualny tryb nauczania
  • możliwość nauki w niewielkich grupach, co ogranicza koszty nauki, ale nie zmniejsza efektywności
  • prezentacje multimedialne i materiały dostarczane pocztą elektroniczną
  • możliwość uczenia się języków, jakich nie prowadzą lokalne szkoły językowe
  • możliwość wyboru kursu z dwoma lektorami zamiennie
  • nie mokniesz w drodze na zajęcia

Osoby chętne do nauki, firmy lub instytucje zainteresowane szkoleniami lub oferujące dofinansowanie do nauki języka obcego swoim pracowników, zachęcamy do kontaktu: nauka@filoslogos.pl

Wymagania systemowe

Jak wygląda kurs online w Filos Logos

SOS dla Twoich potrzeb lingwistycznych