Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę zintensyfikowanych kursów weekendowych i wyjazdowych, które łączą w sobie naukę w standardowej formie oraz mile spędzony czas na łonie natury, połączony z grami i zabawami. Kursy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży oraz dla osób dorosłych i firm. W zależności od grupy, proponujemy inne miejsce i dostosowane do grupy zadania dodatkowe.

 

Kursy wyjazdowe

 

Kursy wyjazdowe zalecane są osobom, które w tygodniu nie mają czasu na naukę, a chcą przyswoić język obcy. Zalecane są także tym z Państwa, którzy chcą poświęcić weekend tylko na intensywną naukę języka obcego – wyjazd jest najlepszą formą nauki, gdyż przez dwa dni kursant przyswaja wiedzę, nie myśląc o sprawach dnia codziennego.

 

Kursy weekendowe stacjonarne

 

Kursy weekendowe stacjonarne zalecane są osobom, które nie mają czasu na zajęcia w tygodniu i nie mogą pozwolić sobie na opuszczenie miejsca zamieszkania. Małe grupy – maksymalnie 5 osobowe – spotykają się i w ciągu dwóch dni omawiają i powtarzają materiał. Taka forma nauki przeznaczona jest dla osób, które potrafią się skupić przez dłuższy czas.