FL for business to specjalnie przygotowana oferta dla firm, zawierająca:

  • szkolenia językowe dla pracowników – prowadzone w siedzibie firmy lub w salach centrum języków obcych Filos Logos;
  • tłumaczenia;
  • FL Integracja – szkolenia integracyjne powiązane z nauką języka obcego, podczas których pracownicy wciągani są w świat języka obcego – często języka macierzystego centrali firmy, przedstawienia jej kultury, obyczajów i wspólnej zabawy;
  • konsultacje językowe.

Z myślą o firmach przygotowaliśmy ofertę kursów językowych dla pracowników, która zawiera również kursy branżowe: medyczne, prawnicze, techniczne, finansowe i inne.

FL for business to możliwość ustalenia pakietu usług w ramach abonamentu dostosowanego specjalnie do potrzeb Państwa firmy.

FL for business daje także Pracodawcy możliwość dopłaty do kursów językowych Pracowników nie tylko stacjonarnych, ale też prowadzonych przez komunikator internetowy – taka forma umożliwia indywidualne (lub w parach) zajęcia online dla każdego kursanta, naukę w domu lub w pracy, z wykorzystaniem komunikatora Skype.

Firmy lub instytucje zainteresowane szkoleniami lub oferujące dofinansowanie do nauki języka obcego swoim pracownikom zachęcamy do kontaktu: business@filoslogos.pl

 

 Warsztaty Business English – więcej informacji znajdziesz tutaj.