Polska nową ojczyzną

Polska coraz częściej staje się nowym miejscem zamieszkania dla obcokrajowców. Do naszego kraju przyciąga ich polska gościnność, uroda polskich kobiet, przepiękne krajobrazy oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej.

Nauka języka polskiego

Mimo tego, że obecnie wielu Polaków zna język angielski, w codziennym życiu nieznajomość języka polskiego jest dużym ograniczeniem. W wielu spontanicznych sytuacjach, w jakich cudzoziemiec może się znaleźć, znajomość tego języka jest co najmniej przydatna. CJO Filos Logos oferuje kursy języka polskiego na wszystkich poziomach, zarówno indywidualne, jak i grupowe.

Skomplikowana biurokracja

Centrum Języków Obcych Filos Logos przychodzi także z pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych ze sprawami urzędowymi.

 

polski dla zagranicznych pracowników

Jeśli Twoja firma zatrudnia obcokrajowców, język polski jest im z pewnością potrzebny do pracy, bądź codziennych kontaktów. Zaoferuj swoim pracownikom kurs języka polskiego prowadzony przez CJO Filos Logos!

W zależności od potrzeb, kurs może być prowadzony w siedzibie firmy, bądź poprzez komunikator internetowy Skype z udziałem lektora.

W ramach kursu możemy zaoferować:

 • zajęcia grupowe lub indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania
 • polski w pracy
 • survival Polish

Możemy także zorganizować przyspieszony weekendowy kurs języka polskiego, połączony z programem turystycznym.

 

polski dla obcokrajowców

Pomimo, że sporo Polaków zna język angielski i w wielu miejscach można się porozumieć w tym języku, warto znać język kraju, w którym się mieszka.

Tutaj z pomocą przychodzi Centrum Języków Obcych Filos Logos, które oferuje specjalnie przygotowane kursy języka polskiego dla cudzoziemców.

Filos Logos wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

 

Jeśli chcesz:

 • poznać nowe słownictwo wraz z wymową
 • polepszyć umiejętność czytania oraz rozumienia ze słuchu
 • udoskonalić umiejętności komunikacyjne
 • zmierzyć się z gramatyką języka polskiego

Zgłoś się do nas!

 

Nasi wykwalifikowani lektorzy nie tylko pomogą Ci w szybkim czasie porozumieć się w języku polskim, ale także podpowiedzą, co warto wiedzieć, mieszkając w naszym kraju, jakie zwyczaje warto znać, jakie zachowania są mile widziane, a jakie wręcz przeciwnie.

Wszystkim obcokrajowcom polecamy kursy języka polskiego online, prowadzone przez lektora za pomocą komunikatora internetowego Skype.

Osoby zainteresowane nauką, bądź firmy lub instytucje zainteresowane szkoleniami lub oferujące dofinansowanie do nauki języka polskiego swoim pracownikom zachęcamy do kontaktu: nauka@filoslogos.pl

 

Wszystkim obcokrajowcom polecamy kursy języka polskiego online, prowadzone przez lektora za pomocą komunikatora internetowego Skype.

Metoda ta to SOS dla Twoich potrzeb językowych:

 • systematyczność- zajęcia 2-3 razy w tygodniu
 • oszczędność czasu- nie musisz dojeżdżać do szkoły
 • skuteczna nauka- ze względu na częste spotkania z językiem

 

Ponadto ma trzy podstawowe zalety:

 • wygoda- możesz uczyć się siedząc w kawiarni, bądź parku
 • indywidualne podejście- zajęcia indywidualne, dopasowane do potrzeb Kursanta
 • różnorodność- zajęcia są prowadzone zarówno w oparciu o podręcznik, jak i materiały multimedialne

Osoby zainteresowane nauką, bądź firmy lub instytucje zainteresowane szkoleniami lub oferujące dofinansowanie do nauki języka polskiego swoim pracownikom zachęcamy do kontaktu: nauka@filoslogos.pl